(0530) 707 4554
info@kodalakizolasyon.com
Duyurular
Yeni Web Sitemiz

Uzun çalışmalar sonrasında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yeni web sitemiz yayın hayatına girdi. Yenilenmiş arayüz sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve daha kolay yapabilirsiniz.

Hoşgeldiniz
Hakkımızda

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Şirket Politikamız
Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.
 
Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
 
İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.
 
Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.
 
info@kodalakizolasyon.com
(0536) 388 44 85
Zafer Mh. Yeni Sanayi Sitesi M15 Blok No:20 Çorlu/Tekirdağ
Kaliteli Ürün ve Hizmet

Müşterilerimize kaliteli ürünler, kalliteli hizmet sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerde bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir

Referans

Hizmetler